Medycyna estetyczna korzysta obecnie z bardzo różnych metod mających na celu upiększanie, odchudzanie, modelowanie i odmładzanie. Stopniowo jednak laseroterapia wypiera inne zabiegi, czemu trudno się dziwić, biorąc pod uwagę jej liczne walory. Sprawdź, jakie rozwiązania wchodzą w grę i czy warto z nich korzystać.

Co potrafi nowoczesny laser?

Sprzęty te, wysoko zaawansowane i stale udoskonalane przez producentów, mają naprawdę niesamowite właściwości. Doceniają je nie tylko poddające się tym zabiegom osoby, ale też inwestujący w takie sprzęty właściciele klinik. Ważnym dla nich atutem jest między innymi fakt, że często jedno urządzenie można wykorzystywać do przeprowadzania różnych zabiegów, co oznacza znaczne oszczędności, pieniędzy, ale i miejsca. Sprzęty te pozwalają między innymi na:

  • depilację laserową, będącą zdecydowanie zabiegiem najbardziej znanym i najczęściej wykonywanym,
  • odmładzanie, polegające na usuwaniu zmarszczek, ale też unoszeniu owalu,
  • leczenie cellulitu,
  • usuwanie rozstępów, blizn, tatuaży i makijażu permanentnego,
  • zamykanie naczynek,
  • leczenie trądziku,
  • usuwanie przebarwień.

Widać zatem, że możliwości są bardzo duże, w dodatku zabiegi laserowe w Toruniu często mają niewygórowane ceny, co jest szczególnie ważne w kontekście faktu, że zawsze potrzebne jest wykonanie całej serii. Jeszcze ważniejszym atutem takich rozwiązań są naturalne efekty, bez skutków ubocznych w postaci nienaturalnego wypychania skóry bądź zmiany rysów twarzy, blizn, jak w przypadku liftingu chirurgicznego, czy innych. Laseroterapia zatem jest doskonałym rozwiązaniem także dla osób ceniących sobie dyskrecję.

Remedium na poważne defekty

Jedną z ważniejszych zalet zabiegów laserowych jest fakt, że często pomagają one w przypadkach, w których nic innego nie działa. Tak jest na przykład jeśli chodzi o usuwanie blizn i rozstępów — wszelkie inne polecane na nie metody są w stanie dać znacznie mniej wyraźne rezultaty, przy większym wysiłku stosowania. Niezwykle pomocne jest też laserowe zamykanie naczynek . Osoby mające tzw. pajączki, decydując się na to rozwiązanie, mogą zupełnie o nich zapomnieć, gdyż laser zwalcza je na stałe.

Nowoczesne metody w służbie piękna

Dzięki mocy lasera można pozbyć się wielu defektów urody, odzyskać piękny wygląd i pewność siebie, w dodatku dyskretnie, z gwarancją naturalnego wyglądu. Takie metody są też w pełni bezpieczne oraz komfortowe dla korzystających z nich osób.