Nowoczesne lasery stosowane w medycynie estetycznej pozwalają na osiąganie zaawansowanych efektów przy jednoczesnej małej inwazyjności i pełnym bezpieczeństwie. Pomagają często w problemach, z którymi żadna inna metoda nie jest w stanie sobie poradzić, w dodatku w stosunkowo krótkim czasie. Dowiedz się więcej na temat zabiegów laserowych.

Zabiegi laserowe w Toruniu —  jakie rozwiązania wchodzą w grę?

Zapotrzebowanie na takie usługi jest coraz większe, między innymi dlatego, że laser wypiera inne metody, dające mniej wyraźne czy naturalne efekty. W dodatku jest bezpieczny, istnieje stosunkowo niewiele przeciwwskazań do przeprowadzania takich procedur. Powoduje to, że na przykład zabiegi laserowe w Toruniu są bardzo często wybierane. W jakich przypadkach? Najbardziej znana jest oczywiście depilacja z użyciem lasera, będąca jedynym sposobem pozbywania się niechcianego owłosienia na stałe. Warto przy tym mieć na uwadze fakt, że udoskonalone metody pozwalają na niwelowanie w ten sposób owłosienia każdego rodzaju i ze wszystkich partii twarzy i ciała.

Inne proponowane rozwiązania to między innymi:

  • kompleksowe odmładzanie, polegające nie tylko na usuwaniu zmarszczek, bruzd i linii, ale też unoszeniu owalu twarzy i ujędrnianiu, także dekoltu czy szyi,
  • usuwanie cellulitu i ujędrnianie skóry w dowolnych miejscach,
  • redukcja rozstępów —  przy czym warto pamiętać, że na ten uciążliwy defekt praktycznie nic, prócz lasera, nie pomaga,
  • leczenie trądziku,
  • laserowe zamykanie naczynek, wybierane przez osoby zmagające się z dużą ilością tzw. pajączków i powodowanym przez nie rumieniem,
  • usuwanie przebarwień skóry,
  • usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego.

Trzeba przy tym pamiętać, że w zdecydowanej większości przypadków potrzebne będzie wykonanie całej serii zabiegów, w równych odstępach czasu.

Kiedy warto?

Laseroterapia ma wielkie przewagi nad innymi metodami, między innymi jest mało inwazyjna, bezpieczna, a także zabiegi te nie zajmują wiele czasu. Nie wymagają też rekonwalescencji ani zwykle większego przygotowania. Dla wielu osób jednak najważniejsza jest naturalność, jaką pozwalają zachować.

Niezwykła moc lasera

Jak widać, urządzenia laserowe pozwalają na uzyskiwanie świetnych efektów. W dodatku często różne zabiegi da się przeprowadzać za pomocą jednego urządzenia. Można zatem spodziewać się, że popularność tych rozwiązań będzie stale rosła.